سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

منبع خبر: حوزه ریاست موسسه رازی

پس از توقف 15 ماهه خط تولید MMR

راه اندازی مجدد خط تولید واکسن MMR  در موسسه رازی

در مهر ماه سال 1389 ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بازدید از خط تولید واکسن MMR  موسسه ، عدم انطباق هایی را از بعد استانداردها و مقررات GMP مطرح نموده و این خط تولیدی مهم را متوقف نمود.


خوشبختانه با اقدامات اصلاحی دقیق و استاندارد انجام شده در ماههای اخیر در بخش واکسنهای ویروسی پزشکی موسسه از نظر فضاها، تاسیسات، مستندات، لیوفیلیزاسیون، فضاهای فیلینگ در بازدید مورخ 26 و 27 آذر ماه سال جاری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز شگفتی از حرکتهای مثبت انجام شده در موسسه ، اصلاحات انجام شده را مورد تائید قرار داده  و خط تولید واکسن MMR  موسسه مجددا به خطوط فعال تولیدی موسسه پیوست.(پایان خبر)

---

بی تردید راه اندازی مجدد خط تولید MMR بزرگترین دستاورد ریاست محترم موسسه در ماههای اخیر محسوب می شود. انشاء الله اعتماد به نفس و انر‍ژی وافر ناشی از این موفقیت سبب ایجاد مجموعه قابل توجهی از موفقیتهای پی در پی در موسسه خواهد شد. به عنوان یک سرخکی متعصب، این موفقیت با ارزش را به ریاست محترم موسسه، معاونین و مدیران و روسای محترم بخش واکسنهای ویروسی انسانی و بخش فنی و دیگر دست اندرکاران آن تبریک عرض می کنم. البته بی انصافی است اگر در اینجا یادی از زحمات جناب آقای دکتر دلیمی و دیگر طراحان و دست اندرکاران قبلی این پروژه ننمائیم:

زندگی صحنه زیبای هنرمندی‌ ماست

 هر کس نغمه خود خواند و از صحنه رود

 صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

[ دوشنبه ۱٢ دی ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤۳ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ