سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

قائم مقام دبیر کل شورای عالی علوم ، تحقیقات و فناوری (عتف) گفت: در هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی عتف سند واکسن با انجام اصلاحاتی از سوی اعضای کمیسیون به تصویب رسید .

  به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و شورای عالی عتف ، دکتر 'سید حسن قدسی پور' در حاشیه هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی عتف گفت : در هفتاد و یکمین جلسه کمیسیون دائمی شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری که عصر چهارشنبه دوم آذرماه 90 در محل وزارت علوم برگزار شده بود، سند واکسن در جهت های اصلی توسعه علم و فناوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


قدسی پور ادامه داد: پس از یک سری اصلاحاتی که از سوی اعضای کمیسیون بر روی این سند صورت گرفت، سند واکسن تصویب شد که به شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس فرستاده می شود .

  قدسی پور خاطر نشان کرد: سند واکسن یک طرح جامع است که در آن ستادی تدارک دیده شده که دستگاه های مختلفی دارد و هر یک از این دستگاهها باید وظایف خود را طبق این سند انجام دهند .

[ چهارشنبه ۱٤ دی ۱۳٩٠ ] [ ۱:٤٢ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ