سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

لطفا در نظر سنجی وبلاگ شرکت فرمائیدلبخند

لبخنداین خبر مجددا تکمیل و به روز شد

بدینوسیله پیرو فراخوان های قبلی مربوط به "کسب دانش فنی تولید داروهای راهبردی"،  معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از کلیه محققین حوزه علوم دارویی و بیوتکنولوژی در دانشگاه ها، مراکز رشد، پارکهای فناوری، شرکتهای دانش بنیان، کارخانجات بخش دولتی و خصوصی دعوت بعمل می آورد که در سومین فراخوان کسب دانش فنی تولید ماده اولیه داروهای ارزبر بر اساس فهرست اقلام جدید مندرج در سایت معاونت تحقیقات و فناوری به نشانی وبگاه:   http://www.research.ac.ir نسبت به تکمیل فرم مربوطه بصورت آنلاین اقدام نمایند.

نشانی: تهران – خیابان آزادی – بین خیابان دکتر قریب و چهارراه اسکندری روبروی پارک اوستا – معاونت تحقیقات و فناوری – طبقه سوم دفتر توسعه فناوری سلامت  تلفن:64892311 


وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای کسب دانش فنی محققان داخل کشور، فهرست مواد اولیه دارویی که با تولید آن کشور به خودکفایی در تولید داروهای استراتژیک می رسد را منتشر کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سومین فراخوان کسب دانش فنی تولید ماده اولیه داروهای راهبردی بر اساس فهرست اقلام جدید از سوی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت منتشر شده است.
کلیه محققین حوزه علوم دارویی و بیوتکنولوژی در دانشگاه ها، مراکز رشد، پارکهای فناوری، شرکتهای دانش بنیان، کارخانجات بخش دولتی و خصوصی می توانند با شرکت در این فراخوان، به دانش فنی تولید ماده اولیه داروهای راهبردی دست یابند.


لیست مواد اولیه


1 دفروکسامین  DEFEROXAMINE MESYLATE 500MG VIAL
2 ایمونوگلوبولین  IMMUNE GLOBULIN 1G (IV ) VIAL
3 اینوگزاپارین ENOXAPARIN 100MG/ML (4,000 U) 0.4ML SYRINGE
4 سوماتروپین SOMATROPIN 4U AMP-5MG 1.5ML PEN
5 ایزوترینوین   ISOTRETINOIN 20MG CAP
6 فولیتروپین FOLITROPIN 75IU AMP Recombinant
7 منوتروپین MENOTROPINS 75 IU FSH+75IU LH AMP Recombinant
8 پاسلیتاکسل PACLITAXEL 150MG/25ML VIAL-30MG/5ML VIAL-6MG/ML
9 الپرزولام ALPRAZOLAM 0.5MG TAB
10 بسلومتازون BECLOMETHASONE DIPROPIONATE 10MG
11 ریواستیگمین RIVASTIGMINE 1.5MG CAP
12 اکتیویته پروترومبین - ACTIVATED PROTHROMBIN COMPLEX CONC Recombinant
13 انتی تیموسیته ایمونوگلوبولین -ANTITHYMOCYTE IMMUNOGLOBULIN 25MG/ML Recombinant
14 دروسپیرنون DROSPIRENONE/ETHINYL ESTRADIOL 3/0.03MG TAB
15 کیزاتراکوریوم CISATRACURIUM BESYLATE 50MG/5ML AMP+25MG/2.5ML AMP
16 وارفارین سدیم WARFARIN SODIUM5mg TAB
17 الندرونت سدیم ALENDRONATE SODIUM 70 MGTAB+10MGTAB
18 سارودیلول CARVEDILOL 12.5MG TAB
19 اتورواستاتین ATORVASTATIN 20 MG TAB+10MG TAB
20 زولپیدم ZOLPIDEM 10MG TAB
محققان می توانند توانمندی خود را برای تولید این اقلام به دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اعلام کنند.

 

 

[ چهارشنبه ٢۱ دی ۱۳٩٠ ] [ ۳:٤۱ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ