سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

پس از انتشار مقاله ای در باره نقد عملکرد جناب اقای دکتر پرهمت برخی دوستان به صورت شفاهی در رد یا تائید این نقد با بنده صحبت کردند. اخیرا نامه ای از سوی یکی از همکاران مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان  دریافت نمودم که حاوی نقطه نظراتی در خصوص عملکرد جناب آقای دکتر پرهمت بود. در اینجا توجه شما را به متن این نامه جلب می کنم:

جناب آقای دکتر پر همت! به راستی شبها خوابی راحت دارید!!؟؟

اخیرا در بین برخی مسئولین رسم چنین شده  که وقتی مورد انتقاد قرار میگیرند نقش طلب کار به خود گرفته و با ابراز حرفهائی غیر منطقی توپ را به زمین منتقد می اندازند. 


. هفته پیش (5 بهمن) آقای دکتر پرهمت جهت رونمائی از یک پروژه متعلق به مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی به اصفهان سفر کرده بودند. به ایشان توضیح داده شد به علت اینکه بودجه مصوب 90 به طور کامل در اختیار مرکز تحقیقات قرار داده نشده است ماههاست که کارکنان این مرکز هیچ نوع اضافه کاری و حتی ماموریت و کمک هزینه مسکن دریافت ننموده اند و در شرایط معیشتی نامطلوبی به سر می برند.

همچنین  به علت خشک سالی و نیز قطع آب رودخانه زاینده رود، تمام چاههای ایستگاههای مرکز تحقیقات خشک شده است. به علاوه به علت نبود اعتبار مالی، این مرکز قادر به احیاء این چاهها نمی باشد. جناب دکتر با موضعی عجیب اظهار فرمودند که شما 300 هکتار زمین دارید و میتوانید با فعال نمودن این زمین ها میلیاردها تومان درآمدزائی نمائید!!! (کشاورزی بدون آب)!!!. در مورد عدم پیگیری حق ویژه اعضای غیر هیات علمی نیز فقط یک سری وعده هائی در حد حرف تحویل دادند و بازهم در نقش طلب کار ظاهر شدند! قابل توجه اینکه جناب آقای دکتر به خاطر اینکه مورد سوال پرسنل خود در مرکز تحقیقات قرار نگیرند در مدت اقامت در اصفهان به مرکز تحقیقات تشریف نیاوردند!!!

به راستی چرا برخی از مسئولین از کارمندان تحت امر خود طلبکار هستند و وقتی مورد سوال و انتقاد قرار میگیرند فقط سعی دارند با حرفهای بی مسئولانه خود را در آن لحظه از مخمصه برهانند؟!

به راستی به این نوع مسئولان چگونه میتوانند شبها خواب راحتی داشته باشند با علم به اینکه تعدادی از کارمندان آنها شب را بدون شام سر بر بالین می گذارند؟!!

 

                                                     از طرف  عده ای از کارمندان

                            مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان

توضیح: بر طبق قانون این وبلاگ آمادگی خود را برای درج پاسخ های جناب آقای دکتر پرهمت به این نوشته یا نوشته های دیگر اعلام می کند.

[ سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳٩٠ ] [ ۱:٤٠ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ