سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

مرد شکاکی در نزد ابن سینا ادعا کرد که هر آنچه در محیط پیرامون وجود دارد واقعیت ندارد و آنچه همه می شنوند و می بینند همگی خوابند و خیال. ابن سینا در بحث با او جد و جهد بسیار کرد و چون آن مرد قانع نشد بفرمود تا آن مرد را به درخت ببستند و خوب او را با چوب بزدند. آن مرد از درد فریاد می کشید و نجات خود را طلب می کرد ولی حضرت ابن سینا می فرمود چرا داد و فریاد می کنی؟ تو در خواب و خیالی و درد تو واقعیت ندارد!!!  آن مرد چون دید که نجات از دست چوب زنان بدون قبول حقیقت امکان ندارد سخن ابن سینا را پذیرفت و دست از ادعایش کشید...


حقیقت آن است که بسیارند مردمانی در رازی که می فرمایند "اصالتا در رازی مشکلی وجود ندارد" و آنچه همگان می گویند و می نویسند خیالات و اوهام مشتی مغرض است که با قصد و غرض و برای خراب کردن وجهه مدیران آن دست به قلم شده اند. آیا واقعا در رازی مشکلی وجود ندارد؟ این دوستان را چگونه می توان بیدار کرد؟

[ دوشنبه ۱٧ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ٤:۳۸ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ