سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

سازمان بهداشت جهانی در گزارشی در باره موسسات و سازمانهای دریافت کننده گرانت برای دریافت و انتقال تکنولوژی واکسن آنفلوانزا، نام موسسه رازی را جزو این سازمانها ذکر کرد. با توجه به اهمیت این کمکها و لزوم توجه بیشتر همکاران موسسه به حفظ این موقعیتها و انجام به موقع تعهدات تحقیقاتی و تولیدی، متن کامل این خبر را منتشر می نمائیم. همکاران عزیز برای اطلاع بیشتر می توانند بر روی لینک خبر کلیک فرمایند.


GAP projects: capacity enhancement and technology transfer in developing countries


As part of a concerted effort to ensure more equitable access to a potential pandemic influenza vaccine, the following developing countries have been awarded grants by WHO (over two rounds) to establish in-country manufacturing capacity for influenza vaccine. The countries are:

Brazil:

Fundacao/Instituto Butantan

Egypt:

Holding Company for Biological Products & Vaccines (Vacsera)

India:

Serum Institute of India

Indonesia:

PT Bio Farma

Iran:

Razi Vaccine & Serum Research Institute

Mexico:

Laboratorios de Biologicos y Reactivos de Mexico (Birmex)

Republic of Korea:

Green Cross Corporation

Romania:
Cantacuzino National Research Institute of Research-Development for Microbiology and Immunology

Serbia:
Institute of Virology, Vaccines and Sera Torlak

Thailand:
Government Pharmaceutical Organization (GPO)

Viet Nam:

Institute of Vaccines and Medical Biologicals (IVAC)


Of these manufacturers, India, Indonesia, Romania and the Republic of Korea currently have licensed influenza vaccines on the market and the remaining manufacturers have vaccines in late stage development. Financial support has been provided by US Department of Health & Human Services, Government of Japan, Asian Development Bank, Government of Canada and the UK Government.

[ جمعه ۱ مهر ۱۳٩٠ ] [ ٥:٥۱ ‎ب.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ