سلام بر تو ای رازی

وبلاگ پرسنل ، محققان و بازنشستگان موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی

درباره من
سید محمود میرافضلی
نقاشیهای دیواری موسسه رازی: باید از میان شما، جمعى دعوت به نیکى، و امر به معروف و نهى از منکر کنند! و آنها همان رستگارانند(آل عمران-104).این وبلاگ توسط این جانب سید محمود میرافضلی ، به منظور ایجاد محیطی مناسب برای بحث و بررسی وضعیت تحولات علم و فناوری و بالاخص موضوعات مرتبط با موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی تاسیس شده است. این وبلاگ ، به هیچ وجه سیاسی نیست و بر اساس مقررات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برپا شده است و مسئولیت مطالب کلا بر عهده اینجانب است. رعایت ادب و انصاف در بیان مطالب و نقطه نظرات یک وِیژگی ممتاز محققین و پرسنل موسسه رازی است و امیدواریم همکاران گرامی بنده این خصلت نیکوی خود را به بهترین وجه نمایش دهند.

ظرف چند ماه اخیر مطالب این وبلاگ به طور مرتب مورد استفاده مجلات و وبلاگها و وب سایتهای مختلف قرار گرفته است. آخرین مورد آن مربوط است به شماره 30 فصلنامه جامعه دامپزشکان ایران . در این شماره مصاحبه وبلاگ سلام بر تو ای رازی با آقای دکتر میرجلیلی  تحت عنوان ما حتما نیاز به یک دلپی دیگر داریم!!در خصوص علل عدم اعلام نام موسسه رازی در بین واکسن سازان معتبر جهان و راههای بهبود وضعیت فعلی ...تقریبا به طور کامل منتشر شده است. عنوانی که برای این مطلب توسط سردبیر مجله انتخاب شده کمی بحث برانگیز است . در این مجله این مصاحبه با عنوان علل عقب ماندگی موسسه رازی منتشر شده و در حاشیه این مقاله اشاره ای صورت گرفته به موضوع تحقیق و تفحص از موسسه رازی که معلوم نیست چه ربطی به این مصاحبه دارد. البته در این شماره چند مقاله دیگر نیز وجود دارد که به موسسه رازی مرتبط است از جمله مقالاتی همچون مشتریان ناراضی از واکسن رازی، واکسنهای تب برفکی در آستانه تحول کیفی( که به موضوع افتتاح کارخانه ای برای تولید این واکسن در ارومیه با حضور دکتر مهروانی، رئیس بخش تب برفکی موسسه ، و مهندس شلماچی دارد) ، تب تلفات در دامداری ها و مرغداریها، کشور در تب برفکی می سوزد. به علاوه یک مصاحبه با آقای دکتر هاشم زاده تحت عنوان نظام دامپزشکی شبه دولتی باقی مانده است نیز در این شماره منتشر شده که البته در آن به موسسه رازی اشاره ای نشده است. لحن مقالات این مجله نسبت به موسسه رازی بسیار انتقادی است و کاملا واضح است که نویسندگان آن کلا تعارفات با موسسه رازی را به کنار نهاده اند.


به علاوه یک مصاحبه با آقای دکتر هاشم زاده تحت عنوان نظام دامپزشکی شبه دولتی باقی مانده است نیز در این شماره منتشر شده که البته در آن به موسسه رازی اشاره ای نشده است.

دیگر سایت الکترونیکی که به طور مرتب به این وبلاگ اشاره کرده عبارتست از سایت الکترونیکی حکیم مهر. در این سایت به مطالب زیر اشاره شده است:

- معرفی سلام بر تو ای رازی! / وبلاگ پرسنل و محققان مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‎سازی رازی،

-انتشار نامه‎های سرگشاده در وبلاگ سلام بر تو ای رازی،

 

[ شنبه ۱٤ آبان ۱۳٩٠ ] [ ٩:۱۳ ‎ق.ظ ] [ سید محمود میرافضلی ]
برچسب ها
دوستان
ابزارک های وبلاگ