یک خبر بسیار شادی بخش:راه اندازی مجدد خط تولید MMR

خوشبختانه با اقدامات اصلاحی دقیق و استاندارد انجام شده در ماههای اخیر در بخش واکسنهای ویروسی پزشکی موسسه از نظر فضاها، تاسیسات، مستندات، لیوفیلیزاسیون، فضاهای فیلینگ در بازدید مورخ 26 و 27 آذر ماه سال جاری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن ابراز شگفتی از حرکتهای مثبت انجام شده در موسسه ، اصلاحات انجام شده را مورد تائید قرار داده  و خط تولید واکسن MMR  موسسه مجددا به خطوط فعال تولیدی موسسه پیوست.(پایان خبر)

---

بی تردید راه اندازی مجدد خط تولید MMR بزرگترین دستاورد ریاست محترم موسسه در ماههای اخیر محسوب می شود. انشاء الله اعتماد به نفس و انر‍ژی وافر ناشی از این موفقیت سبب ایجاد مجموعه قابل توجهی از موفقیتهای پی در پی در موسسه خواهد شد. به عنوان یک سرخکی متعصب، این موفقیت با ارزش را به ریاست محترم موسسه، معاونین و مدیران و روسای محترم بخش واکسنهای ویروسی انسانی و بخش فنی و دیگر دست اندرکاران آن تبریک عرض می کنم. البته بی انصافی است اگر در اینجا یادی از زحمات جناب آقای دکتر دلیمی و دیگر طراحان و دست اندرکاران قبلی این پروژه ننمائیم:

زندگی صحنه زیبای هنرمندی‌ ماست

 هر کس نغمه خود خواند و از صحنه رود

 صحنه پیوسته به جاست

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

/ 4 نظر / 4 بازدید
رد پای دکتر میرافضلی

بخش های رازی از زمان دکتر علی اکبر محمدی تا کنون بارها و بارها مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفته اند. در سال های 81و82 بخش تولید واکسن های ویروسی پزشکی به سرپرستی دکتر میر افضلی و دکتر تقویان و با دلسوزی کارشناسان تولید و فنی و همت پیمانکاران و حمایت دکتر اخویزادگان مورد بازبینی قرار گرفت. اگرچه این عمل همیشه توسط طالب شوشتری مورد انتقاد قرار گرفت. اما امروزه با بررسی ریز تغییرات انجام شده سخت افزاری و نرم افزاری که بازهم میر افضلی و تقویان در معاونت سیستم کیفیت پیشرو آن بودند- در می یابیم که کار امروز کارشناسان روی بستر کاری آنان قرار گرفته است. جای بسی مسرت و خوشحالی.

تبلیغ پس از انجام کار

از خصوصیات آقای دکتر قدکچی اینست که پس از پایان کار اعلام می نماید که کار انجام شد. قدکچی تصریح کرد: خط تولید واکسن سه‌گانه با تکیه بر توانمندی‌های داخل تا سال جدید راه‌اندازی می‌شود. منبع: خبرگزاری فارس این خبر در کنار راه اندازی خط تولید MMR نشان از لیاقت دکتر قدکچی دارد. طی چند ماه نه پرسنل بخش ها عوض شده و نه تجهیزات جدیدی خریداری شده و نه کسی به رازی کمک کرده بلکه فقط و فقط مدیریت ارشد عوض شده. طی این مدت حتی معاونین و مدیران هم همان قبلی ها هستند. بنابراین فقط علت تغییر مدیریت آقای دکتر قدکچی است و لاغیر. یک مدیری با حداقل امکانات کارهای شگرف انجام می دهد. وظیفه خود می دانیم از دکتر قدکچی و دکتر عابدی به علت بازگشائی 6 خط واکسن(سرخک/سرخجه/اوریون/دیفتری/کزاز/سیاه سرفه) تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

کارشناس

راه اندازی مجدد خط تولید واکسن MMR را به کلیه زحمتکشان موسسه رازی و از جمله جناب دکتر قدکچی که در چند ماه گذشته تلاش زیادی را مبذول کردند تبریک می گویم. یک خبر خوب هم که هنوز در وبلاگ منعکس نشده خبر توقف پروژه انتقال بخار معروف به منوریل در موسسه به دستور دکتر قدکچی و پافشاری ایشان علی رغم اصرار برخی افراد بوده است. مسلما انتشار مقالاتی در این وبلاگ در این تصمیم دخیل بوده است. از دکتر قدکچی باز هم خواهیم شنید

بابک مظهرعباسی

جا دارد که از زحمات شبانه روزی اقای مهندس حسین راهی در راه اندازی خط تولید "ام ام ار" تقدير و تشكر گردد.