تقدیر بابت تلاش با ارزش اداره رفاه و تعاون و اداره خدمات عمومی

این اقدامات در شرایط بسیار بد جوی که همراه با برف شدید و سرما بود صورت گرفت . از آنجایی که اقدامات ارزنده و چشم­گیر اداره رفاه و تعاون و اداره خدمات عمومی مؤسسه در چند ماه گذشته زبانزد کلیه همکاران شاغل در مؤسسه بوده و تغییرات بنیادی در محوطه های سراسر مؤسسه دیده می­گردد لذا خواهشمند است درصورت صلاحدید مراتب از طریق سایت سلام بر تو ای رازی به اطلاع همکاران و اعضاء محترم هیئت علمی رسانده شود .

                                                                    با احترام   کاظمی

 

ماجرای اقلام چوبی تزیینی

اخیرا اداره خدمات عمومی موسسه با یاری پرسنل هنرمند و زحمتکش خویش از قبیل آقای مهندس روزبهانی و سرکار خانم مهندس پرتوی با همکاری کارگاه نجارخانه و اداره رفاه و تعاون دست به ساخت و نصب برخی اقلام تزیینی چوبی در موسسه زده اند . جهت بررسی موضوع بازدیدی از کارگاه کوچک نجاری آنها صورت گرفت .

 

اقای مهندس روزبهانی در خصوص این اقلام گفتند:

حدود 2 ماه پیش با دیدن عکسی از یک نیمکت تصمیم به این کار گرفتیم. ماجرای قطع برخی از درختان خشک نیز کمک کار ما بود

با کمک پرسنل نجارخانه و کمترین هزینه ممکن شروع به کار کردیم و در سه نوبت با برشکاری های نجارخانه و مونتاژ پرسنل کشاورزی در کل تعداد 50 تا 55 نیمکت و صندلی و گاری  و گلدان تهیه کردیم.

 

 

 

 

 

هزینه ما فقط روغن جلا بود و مقداری چسب و میخ و روغن الیف . حدود 150 هزار تومان روغن جلا . 30 تا 40 هزار تومان بنزین و حدود 30 هزار تومان میخ. درانجام این کار آقایان مهندس محمدی و سهیلی فر و همچنین افراد زیر یاری کردند:

1-   وحید انگوتی،

2-   امیر مهدیخانی،

3-   قهرمان مولادادی،

4-   شکرالله حسینی،

5-   سعید احمدی،

6-   محمد زارع رفیع،

7-   علی کشتکار،

8-   علی شریفی،

9-   مصطفی روزبهانی،

نرگس پرتوی


/ 0 نظر / 150 بازدید