یک روز برفی در موسسه رازی

 

بهره بانکی بالای وامهای بانک کشاورزی

بانک کشاورزی سالیانه یکی دو بار اقدام به اختصاص تسهیلات بانکی به پرسنل موسسه می نماید . با توجه به گردش مالی بسیار حجیم حسابهای پرسنل موسسه رازی از یک سو،  گردش مالی سرسام آور حسابهای موسسه رازی از سوی دیگر و اینکه موسسه فضای اداری خوبی را در اختیار بانک کشاورزی قرار داده توقع می رود که این بانک خدمات مفصلتر و قویتری به پرسنل موسسه ارائه دهد. البته رفتار و برخورد رئیس و کارکنان این بانک در حد بسیار خوبی است ولی توقعات ما از این بانک خیلی بالاست. بهره بانکی 23 درصدی که این بانک به تشهیلات اختصاص داده است و حجم اندک تسهیلاتی که ارائه می دهد( چه از لحاظ مقدار وام و چه تعداد تسهیلات) که موضوع قرعه کشی را پیش می کشد در حد توقعات ما نیست. خوشبختانه مدیریت ارشد محترم موسسه نیز به خوبی با این مشکل آشنا هستند و امیدوارم بانک کشاورزی نیز به توقعات پرسنل موسسه توجه کند.

 

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما

وبلاگ سلام بر تو ای رازی یک وبلاگ سیاسی نیست ولی هر از چند وقت اتفاقی عجیب رخ می دهد که نمی توان در مقابل آن سکوت کرد. ماجرای محرومیت جناب آقای سید محمد خاتمی از رسانه ها و محدودیتهایی که دادستان کشور اخیرا اعلام کرد از این جمله است. واقعیت این است که حقیقت ماجرا برای مردم عادی که بماند برای نخبگان کشور نیز مخفی است. به هر حال کسی 8 سال رئیس جمهور این کشور بوده و القصه در دوران او از لحاظ سیاسی و اقتصادی کشور در بهترین دوران خود پس از انقلاب بوده ولی اینک گفته می شود که اخبار و تصویر او نمی تواند در رسانه ها منعکس شود. واقعا چرا؟ مسئولین ارشد قضایی کشور باید به نحوی عمل کنند که اینهمه سوال و ابهام پیش نیاید. بنده برای اعتراض به این رفتار ناشایست دادستان کشور به مدت یک هفته تصویر پروفایل سلام بر تو ای رازی را مزین می کنم به تصویر جناب اقای محمد خاتمی بزرگ مرد فرزانه ایران زمین و رسما از ایشان و آزادی و دموکراسی در کشور اعلام حمایت می نمایم. امیدوارم مسئولین ارشد کشور تلاش بیشتری برای ایجاد یک مفاهمه عمومی و توجیه نخبگان بنمایند.

 

 

عبدالحسن برزیده در موسسه رازی

اخیرا در موسسه رازی چهره های آشنا در دنیای هنر و فیلم سازی دیده می شود....عبدالحسن برزیده...

 از موسسه رازی فیلمها و کلیپهای بسیار زیادی با کیفیتهای مختلف ساخته شده ولی هیچیک آنچنان که باید و شاید دارای کیفیت بالا و استاندارد نیست. برای حل این مشکل اخیرا قرارداری با آقای عبدالحسن برزیده بازیگر؛ نویسنده و کارگردان حرفه ای و نام آشنای سینمای ایران منعقد شده و او در حال ساخت یک فیلم مستند قوی در باره موسسه رازی است. عملیات نگارش سناریو و فیلمبرداری از اغلب بخشهای موسسه به انجام رسیده و امید می رود تا پایان سال این پروژه به انجام برسد. همچنین گفته می شود که قرار است این فیلم به زبانهای مختلف ترجمه و به عنوان یک فیلم تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد.

/ 0 نظر / 88 بازدید