چند پیشنهاد رفاهی

مسقف کردن پارکینگ درب غربی

افزایش تعداد پرسنل و خدا را شکر !! بهبود وضعیت کارکنان که در افزایش تعداد و بالارفتن مدل اتومبیلها منعکس است سبب شده تا موسسه با کمبود پارکینگ روبرو شود. معمولا صبحها پارکینگ درب جنوب خیلی سریع پر می شود و پارکینگ غربی نیز تقریبا از ساعت 10 به بعد تکمیل است. پیش بینی می شود نیاز به فضای پارکینگ در سالهای بعد نیز افزایش یابد . یکی دیگر از مشکلاتی که بخصوص در فصل تابستان ظاهر می شود تاثیر آفتاب بر اتومبیلها و گرمای بیش از حد درون آنهاست تا حدی که داخل ماشینها با اتوکلاو و فور فرقی نمی کنند!!! و وقتی درون ماشین می نشینیم خیلی زود احساس می کنیم پاستوریزه شده ایم!!  با این حساب موسسه باید فکری برای ساخت فضاهای جدید از یک سو و مسقف کردن پارکینگ های موجود بنماید. پیشنهاد می شود که  معاونت محترم پشتیبانی موسسه ، مدیریت محترم رفاه و تعاون و دیگر مسئولین محترم  از همین الان که هنوز هوا زیاد گرم نشده و بودجه های موسسه نیز در وضعیت خوبی قرار دارند آستینهای خود را بالا زده و از همین الان فکری به حال پارکینگها بنمایند.  

آسفالت محوطه کنار تعاونی

محوطه جنب تعاونی موسسه یک محوطه خاکی است و بخصوص در زمستان و فصل بارندگی ، حسابی گل بازار است.پیشنهاد می شود در خصوص آسفالت این محوطه نیز اقدام متضی صورت گیرد...آخ مردیم از بس پیشنهاد دادیم!!!

نصب وسایل بازی برای کودکان و والدین آنها!!!

محوطه خانه های سازمانی فاقد یک فضای بازی اختصاصی برای کودکان است.نزدیک ترین محوطه بازی برای اطفال نیز خیلی نزدیک نیست پیشنهاد می شود چند وسیله بازی مثل تاب و سر سره و ... برای این کودکان نصب شود. همچنین از آنجا که معمولا والدین هم گاهی هوس می کنند و روی تاب می نشینند  و تاب تاب عباسی بازی می کنند برای آنها هم فکری شود.

مهد کودک

موسسه رازی در زمانهای دور دارای یک مهد کودک بود که خیلی هم خوب بود و واقعا موجبات والدینی که کودکان ریز و درشت داشتند را فراهم می کرد. به هر دلیلی این مهد کودک تعطیل شد و پرسنل آن نیز پخش و پلا شدند. مشکل کماکان باقی است و نیاز به مهد کودک به شدت حس می شود. چند وقت پیش نیز تعدادی از مادران محترمه در این خصوص تقاضا کردند مطلبی منتشر شود. شاید بتوانیم آن را در مرکز رشد رازی هم مستقر کنیم!!!! یک شرکت کودک بنیان به منظور رشد اطفال!! کلی هم درآمد ایجاد می کند...مهد کودک رازی ...چه شود

اینترنت منازل سازمانی

بنا به گفته یکی از مالکین ،قرار بوده وای فای تا سطح منازل سازمانی توسعه یابد ولی به دلیل مشکلاتی که پیش آمده قرار شده به خانه ها ADSL داده شود. قرار شد این کار از طریق یک شرکت حد واسط انجام شود ولی بعد گفتند موسسه خودش اقدام می کند. در هر حال یک پیشنهاد این بود  که مدیریت محترم فناوری اطلاعات به عنوان عیدی سال 1394 در این خصوص عنایت نمایند.

حفظ گونه های جانوری موسسه

موسسه رازی دارای تنوع جانوری خاصی است. در این مجموعه گسترده انواع مختلفی از پرندگان و چرندگان و حیوانات وحشی و نیمه وحشی زندگی می کنند. طوطی، مرغ عشق، روباه، شغال، سمور، انواع گربه ( مثل پیشی میو، خوش خوراک، تپلی و ... که اغلب در اطراف کانتین پرسه می زنند!!!)، مرغ مینا، زاغ ها و  کلاغهای بی تربیت و با تربیت و انواع سگ در این موسسه دیده می شوند.  قاعدتا یکی از وظایف ما حفظ این گونه هاست. یکی از همکاران  اخیرا گزارش داده که متاسفانه برخی از ساکنین اقدام به تله گذاری و شکار حیوانات موسسه و بخصوص شکار روباه می نمایند. پیشنهاد می کنم مدیریت محترم تعاون و رفاه در خصوص حفظ حیوانات موسسه به ساکنین محترم تذکر داده و شکار آنها را ممنوع اعلام کند. همچنین در همین جا اعلام می شود که اگر اثبات شود کسی از همکاران به طمع پوست یا دم روباه ها آنها را شکار کند یا اقدام به تله گذاری برای پرندگان موسسه شود در همین وبلاگ به عنوان یک جنایتکار !!! معرفی می شود و عکسش نیز منتشر می شود. امیدوارم  همین تذکر برای توقف شکار حیوانات موسسه موثر باشد.لطفا این شوخی را جدی بگیرید!

/ 0 نظر / 107 بازدید