دعوت برای خبرنگاری افتخاری برای وبلاگ سلام بر تو ای رازی

برخی از مشکلات در حوزه کارگزینی هیئت علمی

پس از انتشار مطلبی در خصوص تلاش ارزشمند همکاران حوزه اداری و بخصوص کارگزینی در صدور احکام جدید یکی از همکاران عضو هیئت علمی  در خصوص برخی از مشکلات کارگزینی هیئت علمی مطالبی را مطرح کردند که ذکر جزییات آن در این مقال نمی گنجد. چندین سال است که موضوع کارگزینی هیئت علمی در موسسه مطرح است ولی هنوز در این خصوص اقدام موثری صورت نگرفته است. البته مدتی یکی از کارکنان امور اداری در دفتر پژوهش مستقر شد و برخی امور در این دفتر انجام می شد ولی در همان زمان  هم اشکالات ریز و درشتی به چشم می خورد . در این شرایط  قاعدتا اگر مشکلی پیش بیاید انگشتها به سوی کارگزینی موسسه دراز است.لذا پیشنهاد می شود موضوع کارگزینی هیئت علمی به صورت اساسی و یکبار برای همیشه حل شود

 سرود رازی

تا آنجا که می دانم پیشنهاد سرود رازی از سوی مشاور محترم رئیس جناب آقای خمیسی مطرح شد. خوشبختانه همکار محترم و ادیب جناب دکتر زارع شعر خوبی را سرودهو در اختیار روابط عمومی موسسه قرار داده اند. قاعدتا ساخت چنین سرودی نیاز به یک تیم کامل آهنگ ساز و ارکستر و نوازنده و خواننده و هم خوان دارد. خوشبختانه افراد خوش آوازی در موسسه رازی وجود دارند که می توانند در این مسیر همکاری کنند. شایدهم این سرود توسط کلیه پرسنل رازی در یک سالن بزرگ خوانده و صدا برداری شود. علی ایحال امیدواریم تا تنور گرم است و اوضاع مساعد است ساخت این سرود هم در دستور کار بخش روابط عمومی بماند و در این مسیر اقدام شود. شاید به این وسیله پای جناب دکتر اصفهانی، مختاباد، شجریان ، شهرام ناظری ، قربانی یا دیگر خوانندگان بزرگ هم به موسسه رازی باز شد...!!

درخشش جناب دکتر زارع در انجمنهای ادبی

حال که صحبت از جناب دکتر زارع شد بد نیست به این مطلب هم اشاره شود که چندین بار به جناب استاد پیشنهاد داده شده بود که اشعار خویش را منتشر کنند. خوشبختانه شنیده و دیده شد که این تقاضا اجابت شده و جناب استاد اشعار خویش را به تدریج در سایت شعر ناب منتشر می کنند و خوشبختانه این شعار از سوی دیگر شاعران کشور نیز به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. از همکارنی که مایلند اشعار زیبای جناب دکتر زارع را بخوانند دعوت می کنیم به این سایت اینترنتی مراجعه فرمایند.

یادی از استاد دکتر شفیعی

می گویند حرف حرف می آورد...سخن از شعر و ادب شد به یاد این افتادم که در باره تطورات ادبی جناب استاد دکتر عباس  شفیعی چهره ماندگار موسسه رازی و از پیشکسوتان صنعت واکسن سازی کشور که انشاء الله سایه اشان بر سر ما مستدام باشد هم یادی بشود. شاید خیلی ها ندانند. جناب استاد شفیعی در کنار تلاشهای ارزشمند علمی خویش، در سالیان دور دستی بر قلم در حوزه طنز و مطایبه داشته و برخی از آثار ایشان با اسم مستعار در مجله های توفیق و برخی نیز در نشریه گل آقا منتشر شده است. شاید الان هم با اسامی مستعار مطالبی را در نشریات مختلف بنویسند . علی ایحال  یکبار  از ایشان خواهش کردم که برخی از این مطالب را برای باز نشر در این وبلاگ در اختیار بنده قرار دهند و امیدوارم این بار ایشان این درخواست را اجابت نموده و ما را از این مطالب بهره  مند سازند. همچنین جناب استاد از کوهنوردان قدیمی و ورزیده کشور هستند و از کوههای زیادی صعود کرده اند. شاید روزی تصویر ورزشی ایشان را هم منتشر کردیم!!

/ 0 نظر / 36 بازدید