معرفی پروژه های موسسه - بخش دوم

 14. پروژه بازسازی ساختمان پرورش حیوانات آزمایشگاهی

اجرای امور ساختمانی از قبیل:  تخریب دیواره ها، اپوکسی کف و دیواره، نصب درب های UPVC، کاشی کاری، بتن ریزی، سنگ کاری، جدول کاری

شرح: در این پروژه قرار بود 24 درب عوض شود که هزینه زیادی بالغ بر 200 میلیون تومان بر موسسه تحمیل می کرد ولی بجای  آن اقدام به تعمیر دربها کردیم که حدود 18 میلیون تومان خرج برد.

 

15. بازسازی ساختمان نگهبانی درب غربی

به مساحت تقریبی 100 متر مربع- این پروژه ظرف 3 ماه با اعتباری بالغ بر 50 میلیون تومان انجام و سپس تجهیز شد.


16. پروژه احداث دیوار قسمتی از محوطه ایستگاه فصلی فرح آباد ساری

مشتمل بر دیوار کشی در اطراف آن به میزان 400 متر با اعتباری بالغ بر 28 میلیون تومان؟؟؟

اجرای دیوار بتنی پیش ساخته به طول 100 متر طول

 

17. بازسازی ساختمان طرح و برنامه

شرح : با هزینه ای بالغ بر 40 میلیون تومان ظرف دو ماه این بازسازی انجام و تحویل گردید. ساختمان قبلی طرح و برنامه نیز به مدیریت بازرگانی تحویل گردید.


18. بازسازی  ساختمان مرکز رشد

 

19. بازسازی دفتر معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی

 

20. بازسازی ساختمان مدیریت حراست

 

21. بازسازی ساختمان کنترل کیفی

شرح: در این بخش سه قسمت تحت نوسازی و بازسازی قرار دارد. الف) قسمت جنوب شرقی که کار آن تمام شده است، ب) درب ورودی که جزو برنامه های امسال است و ج) احداث آزمایشگاه سطح 3 : که URS های آن آماده شده و در حال عملیات اجرایی است و در سال 94 تحویل می شود

22. بازسازی ساختمان بی هوازی

 

23. بازسازی ساختمان درمانگاه طیور( حمام سابق)

شرح: ایده احداث درمانگاه طیور از قدیم توسط همکاران بخش تحقیق و تشخیص طیور مطرح بود. در زمان دکتر قدکچی ساختمان حمام سابق به این کار اختصاص یافت  اخیرا عملیات بازسازی این ساختمان سرعت گرفته و به زودی تحویل می شود.


24. بازسازی ساختمان آموزش و پژوهش و کتابخانه

شرح: با اعتباری بالغ بر 20 میلیون تومان، شامل نصب پارکت و رنگ آمیزیها و ...هم اکنون در این ساختمان همه فرایندها، همه اشیاء و همه افراد و  پستها تغییر کرده اند حتی گلدانها (و  البته غیر از آقای بهشتی که هنوز دکتر نوید پور دنبال جای جدیدی برای اوست!!! و او هم احتمالا به زودی جابجا می شود).

یک اتفاق دیگر که واقعا جای تقدیر دارد تبدیل مخزن متروک زیر زمین کتابخانه به یک محل قابل استفاده، انتقال کتب و مجلات قدیمی موسسه به کتابخانه ملی ایران با یک تریلی!! بود.

25. اپوکسی و درزبندی ساختمان های تولیدی

شرح: این کار یک برنامه دائمی است و با یک پیمانکار برای درز بندی ساختمانهای تولیدی قرارداد حجمی به مقدار حدود 5000 متر بسته شده است ،

26. بازسازی ساختمان آبله (تهیه شرح خدمات، URS و برگزاری مناقصه)

شرح: بازسازی ساختمان آبله از سال 1381 و همزمان با پروژه بازسازی سرخک آغاز شد با این تفاوت که آن ساختمان در همان سال بازسازی و تحویل شد ولی بازسازی ساختمان ابله تاکنون طول کشیده و  هم اکنون وجود نخاله های ساختمانی در جلوی این بخش یک جزو لاینفک این ساختمان تلقی می شود!!! جهت بازسازی این ساختمان حدود 4 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده و حدود یکسال طول می کشد هر چند که جناب دکتر کهرام اصرار دارد این کار در 8 ماه تکمیل شود. تولید PPR در این بخش هم اکنون بالغ بر 13 میلیون دوز است که در قالب برنامه های بین المللی قرار است به 40 میلیون دوز افزایش یابد.

 

27. بازسازی آزمایشگاه های استریلیتی  ومایکوپلاسما در کنترل کیفی (در مرحله تهیه شرح خدمات)

 

28. بازسازی آزمایشگاه های سطح 3 بخش باکتریایی کنترل کیفی (تهیه شرح خدمات، URS )

که در بالا توضیح داده شد و شاید بعدا دوباره در باره آن مطلب مستقلی منتشر شود

29. سرویس و نگهداری تاسیسات موسسه

/ 0 نظر / 53 بازدید