انعکاس مطالب وبلاگ سلام بر تو ای رازی در مجلات و سایتهای اینترنتی

به علاوه یک مصاحبه با آقای دکتر هاشم زاده تحت عنوان نظام دامپزشکی شبه دولتی باقی مانده است نیز در این شماره منتشر شده که البته در آن به موسسه رازی اشاره ای نشده است.

دیگر سایت الکترونیکی که به طور مرتب به این وبلاگ اشاره کرده عبارتست از سایت الکترونیکی حکیم مهر. در این سایت به مطالب زیر اشاره شده است:

- معرفی سلام بر تو ای رازی! / وبلاگ پرسنل و محققان مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‎سازی رازی،

-انتشار نامه‎های سرگشاده در وبلاگ سلام بر تو ای رازی،

 

/ 2 نظر / 4 بازدید
آیا شیعه هستیم؟ آیا شیعه هستید؟ آیا شیعه هستند؟

1-آفتاب: یکی از مراجع تقلید شیعه در قم، با انتقاد از افرادی که از جایگاه خود سوء‌استفاده کرده و چندین پست و مقام همزمان را برای خود تعریف کرده‌اند، آنها را انحصارطلب خواند که در جامعه ما باب شده است. آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی صبح امروز و در آغاز درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، با انتقاد شدید از افرادی که با سوء‌استفاده از موقعیت شغلی خود چندین پست و مقام را همزمان در اختیار گرفته‌اند، گفت: این کارها در حالی است که بسیاری از جوانان در به در دنبال کار می‌گردند. این رویکرد جامعه را نسبت به برخی از مسائل بدبین می‌کند. این استاد حوزه با اشاره به آیاتی از قرآن و بیان ویژگی‌های افراد «محسن» که مثلا در مجالس برای دیگران جا باز می‌کنند، اظهار داشت: اسلامی که می‌گوید در مجالس جا برای دیگران باز کنید، به طریق اولی نمی‌گوید در زمینه دریافت مسئولیت و شغل‌ها، جا برای دیگران باز کنید؟

آیا شیعه هستیم؟ آیا شیعه هستید؟ آیا شیعه هستند؟

2- این مرجع تقلید، تصریح کرد: امروزه برخی 10 الی 20 پست و مقام برای خود گرفته‌اند و این درحالی است که عده زیادی از جوان‌های لایق و تحصیل‌کرده ما در به در دنبال کار می‌گردند و بیکارند. وی تأکید کرد: افرادی که با سوء‌استفاده از موقعیت و قدرت خود چندین مسئولیت و پست و مقام برای خود تعریف کرده‌اند، افرادی هستند که این شغل‌ها ورا احتکار کرده‌اند. آیت‌الله مکارم شیرازی با بیان این که چنین اقداماتی از تفکراتی نشأت می‌گیرد، در تشریح این تفکرات گفت: افرادی با این تفکر می‌گویند من فقط لایق هستم، که البته این تفکر، تفکر کبر و خودبرتربینی است که از بدترین صفات است و همین تفکر ابلیس را بدبخت کرد و از درگاه خدا بیرون کرد. وی دومین منشأ بروز چنین تفکراتی در این افراد را حرص و طمع عنوان و اظهار کرد: