جناب آقای دکتر پر همت، به راستی شبها خوابی راحت دارید!!؟؟

. هفته پیش (5 بهمن) آقای دکتر پرهمت جهت رونمائی از یک پروژه متعلق به مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی به اصفهان سفر کرده بودند. به ایشان توضیح داده شد به علت اینکه بودجه مصوب 90 به طور کامل در اختیار مرکز تحقیقات قرار داده نشده است ماههاست که کارکنان این مرکز هیچ نوع اضافه کاری و حتی ماموریت و کمک هزینه مسکن دریافت ننموده اند و در شرایط معیشتی نامطلوبی به سر می برند.

همچنین  به علت خشک سالی و نیز قطع آب رودخانه زاینده رود، تمام چاههای ایستگاههای مرکز تحقیقات خشک شده است. به علاوه به علت نبود اعتبار مالی، این مرکز قادر به احیاء این چاهها نمی باشد. جناب دکتر با موضعی عجیب اظهار فرمودند که شما 300 هکتار زمین دارید و میتوانید با فعال نمودن این زمین ها میلیاردها تومان درآمدزائی نمائید!!! (کشاورزی بدون آب)!!!. در مورد عدم پیگیری حق ویژه اعضای غیر هیات علمی نیز فقط یک سری وعده هائی در حد حرف تحویل دادند و بازهم در نقش طلب کار ظاهر شدند! قابل توجه اینکه جناب آقای دکتر به خاطر اینکه مورد سوال پرسنل خود در مرکز تحقیقات قرار نگیرند در مدت اقامت در اصفهان به مرکز تحقیقات تشریف نیاوردند!!!

به راستی چرا برخی از مسئولین از کارمندان تحت امر خود طلبکار هستند و وقتی مورد سوال و انتقاد قرار میگیرند فقط سعی دارند با حرفهای بی مسئولانه خود را در آن لحظه از مخمصه برهانند؟!

به راستی به این نوع مسئولان چگونه میتوانند شبها خواب راحتی داشته باشند با علم به اینکه تعدادی از کارمندان آنها شب را بدون شام سر بر بالین می گذارند؟!!

 

                                                     از طرف  عده ای از کارمندان

                            مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان

توضیح: بر طبق قانون این وبلاگ آمادگی خود را برای درج پاسخ های جناب آقای دکتر پرهمت به این نوشته یا نوشته های دیگر اعلام می کند.

/ 7 نظر / 3 بازدید
دكتر جان

فقط يك خواهش داشتم ما مشكلات خودمون كمه حالا بياييم پا تو كفش دكتر پرهمت كنيم كار درستي نيست. بقول اين دوست عزيزمون از شهرستان اين تيپ مديران فقط حالت طلبكار دارند و بس و حالا هم اگه پا تو كفششون بكني چنان تيشه به ريشه رازي و اعضاش بزنن كه بيا و ببين پس قربونت نكن اينكارو رو با زبون خوش من بعنوان يك همكار مي گم نكن. بزار همين دو لقمه روزي هم گير همه مون بياد فردا كه اينو قطع كنن همين همكارا وبال گردنت ميشنا !!!!

دوست

سلام باید گفت که این دوستان بنده خدا منظور آقای دکتر را از فعال کردن زمین متوجه نشده اند. منظور ایشان این بوده که چند تا دلال به جان زمین ها بیندازید و یک تعاونی مسکن شماره 3 راه اندازی کنید و خوب پول به جیب بزنید . از همه اینها گذشته من درد این دوستان را درک می کنم و امیدوارم دلسوز برش داری به دادشان برسد .

همتراز

واي چه جالب است كه شنيديم كه اقاي مهندس شجاعي دوباره پست گرفته شده معاون مديريت بازرگاني ...... خدا به داد اين كشور برسه كه هركسي خلاف مي كنه بيشتر مورد توجه هست و زودتر به پست ميرسه . در حالي كه خيلي از ادم هاي فاخر و مومن و متخصص در اين موسسه در خلوت نشته و كار مي كنند . اقاي شجاعي رو همه مي دانند كه چرا از پست بر كنار كردند اقاي بن ياسين كه خودش هم با واسطه ي هم شهري بودن با دليمي پست گرفت مي خواهدبه بچه هاي حزب الهي و بسيجي دهن گجي كند ..... متاسفم .. اقاي دكتر مير افضلي من از شما خواهش مي كنم اين مطلب رو حذف نكن تا مسئولين موسسه كمي به فكر فرو بروند كه چرا بايد از كساني كه يك بار به منفي امتحان پس دادند دوباره بايد در پس جديد قرار بگيرند و ادم هاي متخصص كنار باشند اقاي دكتر خود شما هم ادم لايقي بوده و هستيد اما ايا جايگاهشما بايد در اين پست باشد ... چرا چون ادم با تعهدي هستيد و دست به قلم هستيد و انتقاد به جا انجام مي دهيد .

دامپزشک قرارداد معین!

چرا راحت نخوابه.ما باید ناراحت بخوابیم که با 5 سال سابقه کار تو موسسه رازی از کمترین حقوق و مزایا برخورداریم و داریم دچار یاس فلسفی میشیم

کارمند مرکز تحقیقات اصفهان

به راستی که این نوع مسئولین .... فقط به فکر خود و اطرافیان خود هستند و با وجود آقای پرهمت انگیزه ای برای تحقیقات و نوع آوری نخواهد ماند

مهرداد

باید بگم جناب اقای دکتر پرهمت آیا شما برای همیشه پشت میز رئیس سازمان باقی خواهید بود؟ آیا اینطور نیست که چون خود شما نیز جزءاعضای محترم هیئت علمی هستید فورا مصوبه های پولی هیئت علمی هارا پیگیری و در اولین فرصت پرداخت میکنید؟ آیا فقط اعضای هیئت علمی هستند که ارقام جدید را به مرحله معرفی میرسانند؟از نگهبان گرفته تا کارگر و کارمندان و راننده و غیره کار میکنند تا یک هیئت علمی ماهیانه 5 میلیون حقوق بگیرد البته حقش هست ولی به نظر شما بقیه نقش چی رو دارن بازی میکنن؟ یعنی باید همه کسانی که کمک به معرفی رقم میکنند پولش رو هیئت علمی بگیرد؟ در هر صورت شما مسئولیت این کارها را دارید از دست حرف و حق و حقوق ما فرار کنید .آیا از دست خدا هم میتونید فرار کنید؟ یا علی مدد

سید

در یک جلسه حضوری برخی از مشکلات اعضا’ غیر هیات علمی را عنوان کرده و گفتم: آقای دکتر با حقوق ژرداختی شما و هزینه های موجود کارکنانتان ژیش زن و بچه شرمنده اند. آنها و زن و بچه هایشان نه می توانند غذای مناسب بخورند, نه می توانند لباس مناسب بپوشند, نه می توانند به سلامت خود برسند و نه می توانند به یک مسافرت بروند. این بندگان خدا را دریابید و فکری به حال آنان کنید. ایشان فرمودند: ما به افراد غیر هیات علمی برای انجام طرح های تحقیقاتی با همین شرایط نیاز داریم و برای آنها کاری نمی توانم بکنم (فایل صوتی موجود است ).