ماندگاری کفش های رئیس

گفت: ببین از زمان قدم گذاشتن ایشون به موسسه رازی، این حرف شایع شد؛ که ای بابا ایشون فقط تا دوره مجلس بعدی در موسسه هستند و از اینجا می روند و به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی خدمت می کنند و دیگر فرصت پیگیری مصوبات این دو سه سال اخیر را نخواهند داشت و ما می مانیم و انبوهی از مشکلات درهم پیچیده، اینه که من می گویم کفش و ماندگاری کم ایشون اثربخشی بسیار کمی داره.

خدائیش منم اول یکه خوردم بعدم هنگ کردم گفتم راست می گه عجب مشکل بزرگیه، راست میگنا که موسسه هزارتا مشکل لاینحل داره.

مجبور شدم خودمو ریست کنم، دوباره از نو اطلاعات را خوندم و ذهن و عقل رو بکار گرفتم تا بعد چند سوال روی صفحه مونیتور نوشته شد، منم عین متن رو برای دوست و همکارم خوندم.

گفتم: مگه چه عیب داره که یک نفر از همه توانایی هایش استفاده کنه؟

تازه خیلی بهتره که ما در سال های بعد یک نماینده مجلس داشته باشیم که قبلا دو دوره رئیس موفق موسسه بوده و با مسائل و روند رشد موسسه آشنا است و ما بهتر می توانیم با او ارتباط داشته باشیم و خواسته هامون را انتقال بدهیم و مصوبات مناسب را بگیریم و ایشون هم بهتر می تونه در کمسیون های مربوط از موسسه دفاع کنه؟

تازه کی گفته رئیس ده ساله بهتر از رئیس سه ساله است؟ چرا فکر نکنیم که با احتمال  تغییر زودتر، همت ها و انگیزه های افراد بیشتر جذب کار می شود.

دیگر این که در این فرصت مدیران موفق موسسه می توانند خود را نشان بدهند و به سازمان های بالادستی ثابت کنند که مثل دوره های قبلی مدیران بخش های موسسه توانایی ریاست موسسه را دارند و بر گزینه های بیرونی ترجیح داشته، پس در اولویت قرار دارند.

مهم این که، کدام مشتری محصول موسسه در موقع خرید به زمانبندی حضور رئیس موسسه نگاه می کند، مگر نه اینکه مشتری به کیفیت و ماندگاری و پایداری محصول موسسه توجه دارد و نه ماندگاری و پایداری کفش رئیس موسسه، مثلا در همین موضوع واکسن هندی وارداتی می توان به دو نتیجه رسید؛ اول اینکه مراقب واکسن های بعد خود باشیم تا مباد که کارشناسان سازمان دامپزشکی هم فیل شون یاد هندوستان بکند و دوم اینکه با همین مدیران و پرسنل و امکانات تولید و تحقیق و آر اند دی، برنامه ای را زمانبندی کنیم تا ظرف یک مدت قابل قبولی واکسن پنج ظرفیتی پنتاوالان را تولید و عرضه کنیم.

ما با تلاش و امید و وحدت و یکدلی و یکرنگی اقدام کنیم و از تمام توان و امکانات رئیس و حوزه ریاست و معاونین محترم هم در همین مدت حسن استفاده را ببریم و تمام اصول و قواعد لازم را هم رعایت کنیم و با توکل بر لطف خدا اقدام کنیم، انشاالله که موفق خواهیم بود.

این جملات را می گفتم دیدم هیچکس در سالن نیست و من تنها ماندم، صحنه را ترک کردم، و موسسه را با همه معضلاتش تنها گذاشتم و برای استراحت به سوی منزل رفتم.

/ 0 نظر / 49 بازدید